k2FtbBdWr1

Стан реалізації Програми «Велике Будівництво» в області розглянули в межах наради з керівниками територій та головами РДА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика відбулась нарада з керівниками районних державних адміністрацій, замовниками будівництва та підрядними організаціями. Тема зустрічі – об’єкти, які реалізовуються у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Так, в межах наради розглянули питання будівельної готовності об’єктів, якості  виконання робіт та стану освоєння коштів, передбачених на реалізацію Програми.

«Серед проблемних питань озвучених під час наради залишається питання розгляду документів поданих замовниками у ДАБІ для отримання дозволу на початок робіт. Облдержадміністрація зі своєї сторони, з метою завершення об’єктів згідно з затвердженими календарними планами-графіками виконання робіт, готова ініціювати прискорення процесу отримання та внесення змін  у дозвільні документи Державною архітектурно-будівельною інспекцією», – наголосив перший заступник.

За підсумками наради підрядним організаціям акцентували на можливості отримання авансових платежів для закупівлі обладнання та матеріалів з метою вчасного виконання робіт, а замовникам будівництва рекомендували проводити детальний моніторинг та контроль за використанням коштів підрядними організаціями та якістю виконаних робіт відповідно до чинних ДБН та архітектурно-будівельних рішень передбачених проектно-кошторисною документацією.

Нагадаємо, що в межах програми «Велике будівництво» на Львівщині реалізують 16 проєктів (5 шкіл, 2 дитсадки, 7 об’єктів спортивної інфраструктури, 1 ЦНАП, 1 об’єкт галузі культури) на загальну суму 305,1 млн грн.