«Гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ: коротко про актуальне

Своєчасна сплата місцевих податків і зборів, діяльність бізнесу в час війни, інші податкові новації обговорили нещодавно учасники телефонного сеансу «гаряча лінія». Цього разу на запитання платників відповідала заступник начальника Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка.

Учасники прямого спілкування цікавились деталями декларування доходів у рамках податкової амністії, з’ясовували особливості легалізації неоподаткованих активів, терміни та способи подання декларації, сплати збору. Поза увагою платників не залишилось і питання отримання податкової знижки на навчання, страхування життя тощо за 2021 рік. Адже для того, щоб її отримати, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня включно. Принагідно фахівець розповіла про застосування РРО та ПРРО представниками спрощеної системо оподаткування, переваги використання можливостей Електронного кабінету та інших податкових сервісів, наголосила на недопущенню формування податкового боргу зі сплати майнових платежів, оскільки це втрати бюджетів територіальних громад.