k2FtbBdWr1

У Кам’янка-Бузькій ДПІ навчали подавати електронну звітність

 Нещодавно у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся тренінг щодо електронної звітності. 

Платникам податків було надано роз’яснення, а також показано на практиці, як саме проходить процес електронного звітування, за допомогою яких програм формуються, підписуються електронними ключами та відправляються податкові звіти. Під час навчання працівники ДПІ зауважили, що надіслана через мережу Інтернет із застосуванням посилених електронних сертифікатів кваліфікованого електронного надавача звітність, окрім економії часу, ще й не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання. Звітність в електронному вигляді – це просто і зручно. 

Також податківці повідомили, що з 1 січня 2023 року старувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2022 року. Надано практичну допомогу учасникам заходу щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи. Також на навчанні обговорили питання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування: терміни подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, ставки збору та базу декларування.