Свідомо спалювати суху траву – злочин: надзвичайники Львівщини звернулись до жителів області

За минулу добу рятувальники Львівщини здійснили 5 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає 3 650 кв.м.

Пожежі зафіксували в Яворівському, Львівському та Червоноградському районах.

Для тих, «господарів», які хочуть спалювали сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, біля хат – задумайтесь чи маєте зайві гроші. Так, як такі підпали караються законом у вигляді штрафу.

• для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн;
  • для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн.

«Звертаємось до свідомих та небайдужих жителі Львівщини, не допускайте подібні загоряння та пильнуйте ситуацію у своєму населеному пункті. У такий складний час, в умовах воєнного стану, свідомо нищити Україну, спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН!», – повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це зайві витрати ресурсів. А вони зараз так потрібні нам для ПЕРЕМОГИ!