k2FtbBdWr1

”Ситуація з захворюваністю на ковід у Львівській області продовжує залишатися напруженою”, – Олег Когут

За минулу добу виявлено понад 3400 випадків захворювання на Covid-19.

Про це повідомив регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут. 

Він зазначив, що за вчорашній день госпіталізували 306 осіб. На інтенсивній терапії перебувають 139 людей, частина з яких під’єднані до апаратів ШВЛ.

Захворюваність серед дітей також залишається високою. 198 дітей проходять лікування від ковіду у лікарнях Львівщини.

”На сьогодні проведено майже 2 мільйони щеплень, але попри такий великий числовий показник, темпи вакцинації потрібно зберігати та лише нарощувати”, – сказав Олег Когут.

Він додав, що вже другий тиждень, за дорученням МОЗ, розробляють плани виїздів мобільних вакцинальних бригад у сільські населені пункти для нарощення показників вакцинації. Це стосуватиметься віддалених районів Львівщини.

Від сьогоднішнього дня також почали вакцинальну кампанію проти поліомієліту. Показаннями для вакцинації підлягають усі діти від 6 місяців до 6 років, які не були до того вакцинованими проти цієї недуги.

”Усім батькам, чиї діти не є вакцинованими проти поліомієліту необхідно звернутися в пункти щеплення та до своїх сімейних лікарів для вакцинації дітей. Лише це допоможе врятувати здоров’я ваших дітей від небезпеки захворіти на поліомієліт”, – наголосив Олег Когут.