Терміни подання інформації про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб в Україні продовжили

8 жовтня  цього року Верховна Рада України проголосувала за внесення змін до деяких законів щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи.

Відтак, кінцевий термін повідомлення державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності перенесений з 11 жовтня 2021 року на 11 липня 2022 року.

Рішення про відтермінування стосується всіх без виключення суб’єктів господарювання та громадських організацій.

Державному реєстратору необхідно подати наступний пакет документів:

заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи-громадського формування – форма 4;

– структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;

– витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі, якщо засновником є юридична особа-нерезидент;

– нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ, крім осіб, що користуються Паспортом громадянина України у вигляді ID-картки.

Документи потрібно подавати за адресою: м. Львів, пл. Шашкевича, 1, Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.