k2FtbBdWr1

Тільки у Львові: до Дня міста екскурсоводи розповіли про свої улюблені локації

Львів

Львів святкує День міста і його покровителя – святого Юрія. Саме цьогоріч виповнюється 765 років з часу першої писемної згадки про Львів (1256 рік).

Другий рік поспіль через пандемію COVID-19 не було традиційно великої кількості масових подій. Але, мабуть, кожен із мешканців має свої місцини в улюбленому Львові, «місця сили» й натхнення.

«Львів є осердям усієї туристичної області, містом-магнітом, який приваблює гостей з України та закордону, – наголошує Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації. – Більшість туристів, які вперше приїжджають на Львівщину, починають своє знайомство з регіоном саме зі Львова».

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації звернулося із запитанням до краєзнавців та гідів (екскурсоводів), перших шанувальників історії й традицій міста, які професійно знайомлять гостей із містом – а які ж їхні улюблені львівські місцини?

Ігор Лильо:

Подобається Кастелівка, дільниця, де найкраща архітектура у Львові. Вона збудована для людей. Підзамче – від монастиря святого Онуфрія. Там є «дух Львова». Також зазначу Площу перед каплицею Боїмів. Особливо гарна вона рано-вранці, коли ще немає людейНу і Парк Івана Франка, бо він затишний.

Діана Борисенко:

Тяжію до давнього Львова. У ньому можу виділити середньовічну частину міста і австрійську.Щодо першого, то моє улюблене місце – площа Катедральна, а точніше її закуток із каплицею Боїмів, тутешньою кав’ярнею. Австрійський Львів для мене – це насамперед Святоюрська гора, колишнє Шляхетське казино – сьогодні Будинок вчених, а також Львівський національний університет імені Івана Франка, де я свого часу навчалася.

Соломія Трильовська:

Новий Світ – дільниця із затишними віллами й загалом інший Львів, аніж той, який бачимо у досить галасливому центрі. Ще серед улюблених – вулиця Самійленка з околицями, неподалік від більшої вулиці Зеленої. Ці місця не дуже далеко від центру, але виділяються затишком. А ось у самісінькому центрі Львова улюбленою для мене є Вірменська церква – люблю її за присутність духовності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців Львівщини запрошують долучатися до використання відновлюваних джерел енергії
Управління молоді та спорту оголошує конкурс молодіжних проєктів
Реабілітація після перенесених захворювань – ефективний чинник відновлення організму, - Фонд соцстра...
Максим Козицький взяв участь у відкритті Весняного ділового форуму
Державна та регіональна підтримка: відбулась зустріч із бізнесом Дрогобицького району
Завершується опитування бізнесу щодо оновлення експортної стратегії України