k2FtbBdWr1

У 2022 році на дорогах Львівщини встановлять 5 майданчиків для зважування у русі

Нові майданчики для зважування у русі облаштують на таких автомобільних дорогах: М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, М-11 Львів – Шегині,  М-30 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка – Луганськ – Ізварине, М -10 Львів – Краковець, Р-15 Ковель – Жовква.  

Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Андрій Івко.

«З 1 жовтня минулого року майданчики почали працювати, а відтак порушення правил  проїзду знизилися в майже у 30 разів, окрім того, це захист доріг, які сьогодні ремонтуємо», – наголосив Андрій Івко.

Також він зазначив, що у 2022 році працюватимуть над  двома важливими проєктами  – це будівництво концесійної дороги Краковець – Львів – Броди – Рівне протяжністю 280 кілометрів. У минулому році завершили техніко-економічне обгрунтування. Зараз тривають окремі доопрацювання. Інша концесійна дорога – Мукачево – Стрий.

Андрій Івко повідомив, що в цьому році в межах «Малого карпатського кола» хочуть відновити 74 кілометрів доріг державного значення.

Окрім того, планують завершити  напрямки, що ведуть до курортів – це об’їзна Трускавця та дорога М-10, що веде до Моршина.

Нагадаємо, торік на дорогах області встановили два майданчики зважування у русі.