У Бібрській громаді відновили недіючу школу для багатодітних родин ВПО

У Бібрській громаді відновили недіючу школу: у ній мешкатимуть багатодітні сім’ї з Харкова та Бахмута.

На проведення ремонтних робіт загалом виділили майже 4 млн грн. З них, 2 879,0 тис грн – від Австрійського Червоного Хреста, 1 000,0 тис грн було виділено з обласного бюджету, а 119,5 тис грн – з місцевого бюджету.

У приміщенні провели ремонт покрівлі, заміну вікон та дверей, електричних мереж, внутрішні оздоблювальні роботи (кімнати, санвузли, душові, кухня, побутова кімната), здійснили відмостку навколо будівлі.

Окрім цього, Австрійський Червоний Хрест надав необхідний інвентар для облаштування приміщень: ліжка з матрацами, постільні комплекти, ковдри, а також холодильники, електричні плити, мікрохвильові печі, пральні машини та сушильні машини.

Загалом, облаштували 7 житлових кімнат та 50 додаткових місць для ВПО.

Зазначимо, від початку воєнних дій у Бібрській громаді знайшли прихисток 1709 вимушених переселенців, з них – 467 офіційно зареєстровані.