Одним із напрямків захисту інтересів дитини є надання якісних освітніх послуг. Тому сьогодні, 1 червня, під час робочої поїздки першого заступника голови Львівської облдержадміністрації А.Годика та голови Львівської райдержадміністрації Х.Замули, оглянуто об’єкт програми «Велике будівництво» – загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у селі Братковичі, реалізацію котрого передбачають здійснити до кінця року.
На сьогоднішній день зведено фундамент будівлі школи, виконано роботи по цегляній кладці стін і перегородок, змонтовано міжповерхові перекриття, встановлено металопластикові віконні блоки, зведено конструкції даху та влаштовано покриття даху, змонтовано зовнішні електричні мережі та трансформаторну підстанцію, утеплено стрихове перекриття, комини та влаштовано бетонну стяжку у підвальному приміщенні.
Навчальний заклад розрахований на 180 учнів. Для завершення об’єкту будівництва необхідно 49,2 млн. грн. Об’єкт будівництва є надзвичайно важливим, адже надасть можливість учням навколишніх сіл отримати доступ до якісної та сучасної освіти у комфортних для навчання умовах.
Довідково: проект є актуальним для громади с. Братковичі, оскільки приміщення старої школи пристосоване, перебуває в аварійному стані, грибок пошкодив стіни і підлоги, відсутній спортивний зал, актовий зал. Котельня з газовим опаленням знаходиться в приміщенні закладу.
Ще більше новин:
З початку року на потреби армії великі платники Заходу скерували 364 млн гривень
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Про декларування доходів громадян розповіли під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»
Школи Львівського району отримали рекомендації про підготовку до нового навчального року
У Кам’янка-Бузькій ДПІ - «гаряча лінія»
В Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій