k2FtbBdWr1

«У бюджетах Львівського району є всі можливості для збалансування видатків», – Олег Демків

У департаменті фінансів впродовж поточного тижня проведено робочі наради із представниками Рава-Руської, Комарнівської, Перемишлянської територіальних громад за участі фахівців відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки ЛОДА, а також фінансистів Львівського районного фінансового управління.

Головною темою зустрічей є незабезпечення  в повному обсязі коштами на оплату праці працівників бюджетних установ галузі освіти.

Під час нарад детально обговорено причини виникнення дефіциту та напрацьовано шляхи  його ліквідації. У заданих міських бюджетах є усі можливості для збалансування бюджетів, зокрема  вільні залишки бюджетних коштів, понадпланові надходження податків і платежів та можливості перерозподілу незахищених видатків в тому числі капітального характеру саме таким чином забезпечиться виконання вимог бюджетного законодавства в частині своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати в поточному році.

«Для поліпшення структури видатків відповідних бюджетів і попередження виникнення дефіциту коштів у майбутньому, підвищення якості освітніх послуг, необхідно, в першу чергу, здійснити оптимізацію мережі закладів та установ бюджетної сфери, зокрема, й в галузі освіти», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.