Учора, Львівщина відзначила 30-річчя Збройних Сил України. Також в області тривають урочистості до 10-ї річниці  відкриття Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла УГКЦ.

З цієї нагоди, сьогодні, у Гарнізонному храмі відбулась Архиєрейська Божественна Літургія. Представники влади, священнослужителі, українські військовослужбовці, військові з країн-партнерів – США та Канади, а також громадськість помолились за тих, хто в непростий для країни час боронить її кордони.  

Очолили Літургію високопреосвященніший Митрополит Львівський Ігор Возьняк та преосвященніший владика Степан Сус.

«За ці 10-ть років ми дуже багато пережили. Це – відкриття Гарнізонного храму у Львові, Революція Гідності, коли народжувалась нова армія, яка звідси їхала на Майдан, анексія Криму, війна. Ми пам’ятаємо усіх наших Героїв. Понад 140 похоронних процесій вирушили з цього святого місця на Личаківське кладовище та інші.  За 10-ть років цей храм наповнився молитвами, довірою, відкритістю, усім тим, що ми називаємо людським життям», – зазначив владика.

Після Літургії урочисто погасили поштову марку АТ «Укрпошта», із зображенням Гарнізонного храму. Її надрукували спеціально до річниці храму. Багатотисячним тиражем Укрпошта випустила і ювілейний конверт.

Нагадаємо, що сьогодні в межах відзначення 30-річчя Збройних Сил України пам’ять загиблих захисників України вшанували на Личаківському кладовищі.

Окрім цього, Львівщина долучиться до телемоста за участю Президента України. Окрім Львова, до телемоста доєднаються ще 4 міста: Київ, Харків, Краматорськ, Одеса. Володимир Зеленський візьме участь у заходах у Харкові. У Львові локацією стане – площа біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Участь візьме – начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала.

Завершився захід концертом гурту СКАЙ.