Герої живі доти, доки жива пам’ять про них. Для кожного з нас важливим обов’язком є гідно зберігати пам’ять про наших мужніх і незламних Воїнів, які віддали свої життя в боротьбі за нас та майбутні покоління України.

Сьогодні, у День Захисників і Захисниць України, в місті Городок відбулося урочисте відкриття та освячення Площі пам’яті на прославу Героїв, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України. На площі розміщені 82 стенди з іменами та фотосвітлинами Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО та ООС і новітніх Героїв України з Городоцької громади, що загинули, обороняючи Україну від ворога.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану загиблим Воїнам. Під час заходу священнослужителі громади провели панахиду за спокій душ полеглих захисників та освятили площу. А молодь та родичі і близькі Героїв поклали квіти та запалили лампадки.

Вшанувати пам’ять воїнів і їхній подвиг на урочисте відкриття Площі прийшли родичі загиблих бійців, друзі, представники влади, духовенства та містяни.

Вічна пам’ять, шана і слава Героям України!