У громадах Львівської області працюватиме Робоча група з медико-психосоціальної допомоги на чолі з Галиною Бордун

Львівська обласна державна адміністрація важливо шукати рішення спільно з мешканцями громад, тому на такі зустрічі запрошують місцеву владу, духовенство, волонтерів, приватних підприємців, благодійні організації, активних представників інших сфер та вимушених переселенців (у Новояворівську до обговорення долучилися представники БФ «Рокада»).

Результати роботи у Новояворівській громаді та проблеми, які запропонували обговорити учасники зустрічі:
Пошук житла для ВПО та підготовка закладів освіти до навчального року з 1 вересня;
Залучення волонтерів для догляду за людьми з інвалідністю;
Комунікація між усіма службами;
Працевлаштування;
Інформування ВПО про освітні можливості та інші активності у громаді;
Психічне здоров’я в умовах воєнного стану;
Що вирішили створити у громаді, аби ефективно відреагувати на ці виклики:
Майданчик для обговорення проблем;
Координаційний центр;
Ресурсний центр, який стане платформою для об’єднання можливостей неурядових організацій громади;
Центр психічного здоров‘я.
Якщо ви хочете приєднатися до Робочої групи або запросити її у свою громаду – пишіть: medpsysocial.aid@gmail.com