У Кам’янка-Бузькій ДПІ допомагають із заповненням декларації

Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проводять постійну інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо декларування доходів громадян. Зокрема, надають консультації щодо заповнення декларації, а також щодо подання звітності в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету.

Також податківці інформують платників про новий мобільний застосунок «Моя податкова», за допомогою якого можна в режимі реального часу провести звірку по платежах до бюджету, дізнатись про наявність чи відсутність податкового боргу, сплатити податки до бюджету тощо.

Крім того, звертається увага на необхідності застосування фізичними особами підприємцями II-IV груп РРО або ПРРО у разі здійснення розрахунків з покупцями за готівку та інформує, що відновлено застосування штрафних санкцій за порушення законодавства щодо застосування РРО або ПРРО.