k2FtbBdWr1

У Кам’янка-Бузькій ДПІ нагадують про кампанію декларування доходів громадян

    Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора під час спілкування нагадує платникам, що з 01.01.2023 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році.

Подати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік та сплатити відповідні податки та збори – конституційний обов’язок громадян та їх особиста підтримка держави, її фінансової безпеки та обороноздатності.

При цьому декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет у розділі ЕК для громадян – «Податкова декларація про майновий стан і доходи». Скористатися зазначеним сервісом зможуть особи, які ідентифіковані за особистим ключем, виданим кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.

Також платникам варто взяти до уваги, що з 01.01.2023 року введено в дію нову форму податкової декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.05.2022 року №143 «Про внесення змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.06.2022 за №593/37929.