Урочисте відкриття Алеї пам’яті відбулося у селі Спас в неділю, 29 вересня. Вшанувати полеглих захисників-односельчан прийшли родичі і близькі загиблих бійців, представники влади, духовенства та мешканці села.

Ініціаторами облаштування Алеї стала спільнота «Воїни добра» на чолі з Ігорем та Мирославою Токминами, які від початку повномасштабного вторгнення активно підтримують військовослужбовців ЗСУ.

За словами організаторів, відкриття Алеї пам’яті має важливе значення як для суспільства, так і для родин загиблих. “Це не лише спосіб увіковічити пам’ять про тих, хто пожертвував своїм життям заради свободи і незалежності. Це символ вдячності за мужність і самопожертву. Всі ми маємо знати і памʼятати, яку ціну заплачено за наше сьогодення та наше майбутнє”, – зазначили вони.

Вічна пам’ять і слава нашим мужнім Героям!