k2FtbBdWr1

У Кам’янці-Бузькій гучно відлунав фестиваль-ярмарок «Корона Якуба – Якуб музикує»

У цей осінній сонячний день дзвінко та людно в місті Кам’янка-Бузька – фестиваль “Корона Якуба – Якуб музикує” зібрав велику кількість мешканців та гостей міста. Театрально-мистецький фестиваль-ярмарок вдруге відбувається у місті, де вперше, українською мовою, були поставлені дві театральні інтермедії авторства Якуба Гаватовича, відомого письменника та культурно-освітнього діяча. Це стало початком україномовного театру.

У переддень фестивалю артисти Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької показали поціновувачам театрального мистецтва ексцентричну комедію “Ім’я”.
Театр і музика нерозривні, тому особливістю цьогорічного заходу є його музична частина – 10 духових оркестрів та майже 300 музикантів Львівщини своїм виконанням під час шоу-дефіле демонстрували різноманітність та унікальність композицій, створюючи святковий настрій.
Програма фестивалю була цікава та насичена: святкова хода, майстер-класи декоративно-ужиткового мистецтва, виставки-ярмарки, частування, розваги,танці і пісні.
Захопливим це дійство було і для дітей – атракціони та розваги, майстер-класи, вироби своїми руками викликали захоплення у найменших учасників.
Це неймовірно яскраве, видовищне та вражаюче дійство надовго запам’ятається присутнім!