У Куликові відкрили відремонтоване приміщення «Молодіжного центру» Куликівської громади

09 січня у селищі Куликів відкрили відремонтоване приміщення «Молодіжного центру» Куликівської громади.

Центр ще сім місяців тому заснувала Куликівська селищна рада у партнерстві із Львівським обласним молодіжним центром, управлінням молоді та спорту Львівської ОВА, громадською організацією «Платформа ініціатив «Теплиця», благодійним фондом «Рокада» за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

У травні минулого року центр взяв участь у проєкті «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» і став одним із переможців, що надало змогу залучити фінансування для закупівлі сучасних меблів, техніки, ремонтних робіт, навчання керівника та організації заходів Молодіжного центру. Вартість робіт склала 600 тисяс гривень.

“За час діяльності центру стало очевидно, що це потрібний та виправданий проєкт у громаді, адже молодь заслуговує на те, щоб мати свій якісний, доступний та безпечний простір для навчання та дозвілля. Захоплюся нашою молоддю, яка навіть в умовах повномасштабної війни продовжує працювати задля розвитку громад. Із власного досвіду знаю, що участь у молодіжній політиці надалі допомагає знайти себе, професійно зростати в управлінні, органах державної влади та ефективно змінювати нашу країну”, – зазначила у вітальному слові начальниця Львівської РВА Христина Замула.