k2FtbBdWr1

У Львівській обласній клінічній лікарні від коронавірусу лікують більш як 40 пацієнтів

Львівська обласна клінічна лікарня є одним із медичних закладів області, які лікують пацієнтів, хворих на коронавірус. Сьогодні в медзакладі лікують 42 хворих,  з них 5 – перебувають у реанімаційному відділенні.Розповів завідувач ковідного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Омелян Синенький.

«Серед пацієнтів, які є сьогодні в реанімаційному відділенні, жоден не вакцинований. Так, вакцинація не є гарантією, що людина не захворіє на коронавірусну інфекцію, але суттєво впливає на перебіг захворювання. Серед пацієнтів в загальному відділенні – 17 вакциновані одною дозою, двома – жодного», – зазначив він.

Як зауважив Омелян Синенький насторожує те, що сьогодні перебіг захворювання на коронавірус змінився: почали хворіти пацієнти молодшого віку, а також ті, які не мають  хронічних захворювань.

«У Львівській обласній клінічній лікарні є пацієнти, які перебувають на замісній нирковій терапії, прооперовані в ургентному порядку в серцево-судинному центрі, стентовані з тих чи інших причин. Ми приймаємо пацієнтів з інших закладів охорони здоров’я»,-  зазначив Омелян Синенький.

Сьогодні лікарня може прийняти 86 пацієнтів, хворих на ковід.

Додамо, що станом на ранок у стаціонарах області перебувають 1762 людей, хворих на ковід чи з підозрою на нього. Ліжкова мережа заповнена на 34,11 %.