Під час засідання представниці Благодійного фонду «Запорука» презентували проєкт «Розриваючи тишу». Ця Ініціатива покликана підтримати українців, які постраждали від гендерно зумовленого насильства.

«Нещодавно ми організували серію тренінгів для працівників денних центрів, кризових кімнат та притулків Львівської області, що надають допомогу жінкам з досвідом домашнього насильства. Ці заходи мали на меті зміцнити професійні навички учасниць, щоб у громадах Львівщини ефективно протидіяли насильству у сім’ях та родинах. Окрему увагу приділили емоційному відновленню працівників і пошуку ресурсів для роботи в умовах стресу», – розповіла керівниця проєкту Юлія Рудюк.

На Львівщині фонд «Запорука» реалізовує цей проєкт спільно з благодійним фондом «Перспектива Нова» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Також, під час засідання, психологиня Жовківського ЗЗСО №1 Наталія Хочина провела змістовний практикум «Шлях до себе», присвячений емоційній компетентності.

У засіданні взяли участь члени Координаційної Ради та керівники професійних спільнот психологів територіальних громад Львівського району.