У Львівському районі перевірили захисні споруди

Про це повідомила начальник Львіської РВА Христина Замула.

“Для цього у громадах працювали 140 робочих груп. Зокрема – представники ГУ ДСНС, Нацполіції та органів місцевого самоврядування.Вони перевірили 6552 обʼєктів захисних споруд, із яких понад 604 – непридатні для укриття. Ще 2006 – зачинені, а 4 – комісія не допустила до перевірки”, -розповіла очільниця району.

За її словами, під час обстеження перевіряли не лише входи до приміщень та можливість цілодобового доступу до них, а й санітарний та технічний стан, відповідне позначення об’єкта як укриття чи сховища, маршрут до нього, готовність до використання та необхідну комплектацію.

Відтак щодо порушень та недоліків, які виявили під час перевірок, повідомили власників споруд та їхніх керівникам, вони отримали відповідні рекомендації.

“Якщо вони не підготують укриття до належного використання – їм загрожує адміністративна чи навіть кримінальна відповідальність”, – наголосила Христина Замула і додала що результати обстежень будуть розглянуті на черговому засіданні районної комісії ТЕБ і НС.