У Львівському районі продовжують активно працювати офіси підтримки цивільного населення

Офіси підтримки цивільного населення (далі ККЦ) працюють для забезпечення внутрішньо-переміщених осіб та мешканців громади гуманітарною, психологічною та юридичною допомогою та підтримкою.

Зокрема, у консультативно-координаційному центрі міста Городок при Львівській РДА юрист Норвезької ради у справах біженців провів інформаційну сесію на тему : «Зміни у порядку виплат допомоги ВПО, державні програми допомоги у відновленні житла, компенсації, тимчасове соціальне житло», а також інформування з програм, консультування з інших правових питань.

Також, психологиня ККЦ та менеджер здійснили виїзд у МКП села Родатичі Городоцької громади, де було проведено індивідуальні консультації для осіб з числа ВПО та моніторинг — опитування, під час якого обговорено проблемні питання, які постають перед внутрішньо-переміщеними особами в осінньо-зимовий період, забезпечення їх потреб, а також можливості залучення організацій для допомоги соціально незахищеним особам.

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши ККЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1а ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Телефон гарячої лінії 112.

Дякуємо всім організаціям та закордонним партнерам за підтримку і допомогу громадянам України!