У Львівському районі провели чергову зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених під час захисту України

Сьогодні така зустріч відбулася у м. Пустомити для мешканців Солонківської, Щирецької та Пустомитівської територіальних громад.

Головна мета – надання консультаційної підтримки у форматі «питання-відповідь», та, при можливості, допомога у вирішенні найважливіших питань.

Зустріч організована Львівською райдержадміністрацією спільно з Координаційним центром підтримки цивільного населення при Львівській ОВА.

На запитання родин відповідали: т. в. о голови Львівської РДА Андрій Ковальський, начальник управління соціального захисту населення Львівської РДА Ігор Гуменюк, представник Регіонального центру координації штабу з питань поводження з військовополоненими на Львівщині Власта Шкрибало, а також керівники та представники місцевої влади, Пенсійного фонду, поліції, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, партнерські організації (благодійні, громадські), духовенство.

Зустріч минула у форматі «живого» спілкування, де кожен бажаючий зміг висловитись та почути відповідь на озвучені запитання. Обговорили важливі питання щодо соціального та юридичного захисту родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, зокрема оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих, проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз, алгоритм пошуку зниклих безвісти, питання відстрочки від служби для членів сімей загиблих, пільги, які гарантовані законами України, психологічної, медичної та гуманітарної підтримки.

За результатами зустрічі представники влади та родини полеглих воїнів домовилися про подальшу спільну взаємодію у вирішенні проблемних питань.

Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, офіси координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини.

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті https://loda.gov.ua/project/57381

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська, 1А ;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4.

Номер телефону Офісу допомоги Львівського району: 067 471 00 83.

Телефон гарячої лінії 16-84.