У Львівському районі створені банки даних на всі соціально-незахищені категорії дітей

Служби у справах дітей міських, селищних та сільських рад Львівського району створили  банки даних на всі соціально-незахищені категорії дітей та ведеться постійна профілактична робота.

За інформацією служби у справах дітей Львівської РВА, особлива увага приділяється роботі з педагогічно-неспроможними сім`ями та дітьми, які схильні до правопорушень (створений банк даних таких категорій, складаються акти обстеження житлових умов проживання, проводяться індивідуальні бесіди, діти залучаються до гурткової та позакласної роботи).

До роботи з дітьми та їх батьками залучаються представники служби у справах дітей та правоохоронних органів. Також проводяться  профілактичні, виховні заходи щодо попередження насильства над неповнолітніми та захисту їх прав.