У Львівському районі успішно завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році

Олімпіади відбувалися з 4 листопада до 3 грудня 2023 року. Всього проведено 15 предметних олімпіад, в тому числі одна – дистанційно (ІКТ). На участь в олімпіаді з іспанської мови та астрономії заявки не поступали.

Загальна кількість учасників ІІ етапу – 796 осіб, найбільше взяли участь в олімпіаді з математики – 103 особи, української мови та літератури – 97, англійської мови – 79, фізики – 70, історії – 69 .

Найменш чисельними були олімпіади інформатики, в якій взяли участь 27 учасників, німецької мови – 11 осіб та з екології – 8 осіб.

В олімпіаді з математики, історії та української мови і літератури брали участь представники всіх 22 громад, з англійської мови – 21 громади, біології – 20 громад. Для участі в олімпіаді з французької та польської мови, економіки надійшло від 1 до 3 заявок, тому учні стали учасниками ІІІ етапу олімпіад автоматично.

За результатами роботи журі були визначені переможці та призери ІІ етапу предметних олімпіад. Найбільшу кількість призових місць здобули представники закладів освіти Рава-Руської (44), Зимноводівської (40), Новояричівської (34), Бібрської (30), Мурованської (29), Жовківської (28) Жовтанецької (27), Перемишлянської (27), Пустомитівської (26), Городоцької (24), Солонківської (22), Давидівської (20) територіальних громади.

Висловлюємо подяку всім учням за участь в олімпіаді та педагогам за якісну підготовку школярів. Щиро вітаємо переможців районного етапу і бажаємо успіхів у подальших турах!

Зазначимо, ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році відбудеться в січні-лютому 2024 року. Команда Львівського району буде сформована із переможців районного етапу – по 2 осіб з паралелі з кожного предмету із врахуванням додаткових квот.