k2FtbBdWr1

У Львові провели молитовний сніданок за участі керівників обласної та місцевої влади

В Українському Католицькому Університеті провели «Молитовний сніданок Львівщини», на якому керівництво області та міста спільно з представниками духовенства помолилися про захист і Божу охорону для Львівщини та всієї України. Приєдналися до заходу голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та перший заступник Андрій Годик.

 «Тут, на молитовному сніданку, ми можемо відкласти все, що можливо у житті нас розділяє, щоб просто разом помолитися. Зупинитися. Подумати. Що я можу зробити ще краще? Краще для громади міста, району, області і в результаті для всієї країни.Молитовні сніданки – це гарна нагода для всіх нас поспілкуватися, навести контакти й домовитися про співпрацю. Але таке спілкування, яке освячене молитвою, якимось дивом виводить нашу комунікацію на якісно новий рівень. Людина починає думати не про власну вигоду, а про вигоду для інших. Молитва перетворює егоїзм на альтруїзм. Спільна молитва творить гарну атмосферу для майбутніх добрих починань та для служіння іншим.

Я дякую організаторам, нашим духовним лідерам та усім небайдужим, хто сьогодні прийшов до стін цього славетного закладу розділити радість спільної молитви та спілкування. Зі свого боку я пропоную зробити цей формат постійним і готовий від себе особисто та від обласної адміністрації допомагати у проведенні молитовних сніданків Львівщини. І нехай у добрих справах допоможе нам Бог!», – зазначив Максим Козицький.

Завершили захід молитвою Андрея Шептицького, яку провели о. Богдан Прах та Владика Борис (Гудзяк).

Вперше такий сніданок у Львові провели у 2019 р. Цього року захід присвячений 30-річчю Незалежності України та солідарності з воїнами та медиками у їх жертовній боротьбі.

Довідково:

Історія виникнення цієї ініціативи бере свій початок в період президентства Франкліна Рузвельта під час Другої Світової війни. В 1942 році, в часі особливих випробувань, члени Конгресу, вирішуючи складні питання світової політики.

Перший Національний молитовний сніданок організував у  1953 році Президент США Дуайт Ейзенхауер. За останні 3 роки молитовні сніданки у Вашингтоні відвідали представники 206 країн світу.