У Львові відбувся форум «Соціальні послуги підтримки: люди старшого віку, люди з інвалідністю у громадах Львівщини».

Гідні умови та повна доступність до усіх важливих послуг – це пріоритети соціальної політики України під час війни.

Впроваджуючи її принципи на місцях, ми, зокрема, повинні подбати про те, аби і люди з інвалідністю, й інші маломобільні групи (люди старшого віку, вагітні жінки) отримували необхідну підтримку та відкритий доступ до важливих послуг і установ.

Те, що робимо в області і районі, зокрема, та що вже встигли реалізувати – обговорили на форумі «Соціальні послуги підтримки: люди старшого віку, люди з інвалідністю у громадах Львівщини».

Відтак, відповідно до Комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, на Львівщині створюють центри стаціонарного догляду і підтриманого проживання.

Завдяки фонду «Карітас» за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Психічне здоровʼя для України, спільно вдалося заснувати центри у Стрию, Дрогобичі та два центри у Львові.

Також зосереджуємося на навчанні та підвищення кваліфікації фахівців, які працюють із людьми старшого віку та з інвалідністю, створенні умов для соціальної активності для цих людей, а також навчання для тих, хто планує супроводжувати осіб із маломобільних категорій або створити ГО, які працюватимуть у цьому напрямку.

Разом ми допомагаємо нашим співгромадянам і наближаємося до Перемоги!!!

Нагадуємо, що з ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький координаційні центри та офіси діють у кожному районі Львівщини.

Адреси та контакти у Львівському районі:

📍м. Городок, майдан Гайдамаків, 5; тел.: 067 471 0719.

📍м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

📍м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Вдячні фахівцям, які щоденно надають належну консультацію та підтримку нашим людям!