У Львові відбувся  семінар з практичних аспектів надання адмінпослуг через ЦНАПи

Впродовж трьох днів, з 12 до 14 липня,   у Львові відбувся  Семінар-практикум «Львівщина – Ветеранам. Практичні аспекти надання адміністративних послуг через ЦНАПи ветеранам та членам їхніх сімей, родинам загиблих Захисників та Захисниць України, особам з інвалідністю внаслідок війни».

Організатори заходу – управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації, за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується  урядом Великої Британії.

Організатори  заходу  зазначили, що його метою є потреба і необхідність обмінятись баченням і досвідом по впровадженню послуг, в тому числі і адміністративних через ЦНАПИ, ветеранам, членам їх сімей, родинам загиблих. Тому на захід запросили представників громад і регіонів, які вже впевнено зробили перші кроки у цьому напрямі з Київської міської державної адміністрації, Дніпропетровської, Київської, Львівської обласних військових адміністрацій, Львівської, Яворівської та Дрогобицької територіальних громад.

В межах заходу регіональний координатор ПРООН у Львівській області Ігор Назар ознайомив присутніх з проєктами регіонального розвитку Програми розвитку ООН в Україні, а начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА Максим Столярчук з основними аспектами розвитку співпраці Львівської ОВА та Програми ПРООН з розвитку регіонів.