У Львові вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, у 25-ті роковини від дня трагічної загибелі, у Львові вшанували пам’ять українського національного лідера, голови Народного Руху України В’ячеслава Чорновола.

Біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу зібрались десятки представників громадськості та сучасники видатного українця. Присутні виконали Гімн України і поклали квіти до підніжжя пам’ятника видатного українця.

В’ячеслав Чорновіл став ініціатором та провідником національного руху шістдесятників та дисидентів, одним з найактивніших його учасників, радикальним у своїх поглядах політиком та публіцистом. Він – засновник Української Гельсінської Спілки та співзасновник Народного Руху України.

В’ячеслав Чорновіл був одним з тих, хто відкрито протистояв тоталітарному режиму та протестував проти арештів української інтелігенції, наголошував на важливості відродження української мови, культури та духовності.

Загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Похований у Києві на Байковому кладовищі на центральній алеї.