Він подарував шанувальникам шахів справжнє свято таланту та спортивного духу. І цього разу юні шахістки з Городка стали головними героїнями змагань, здобувши значну частину трофеїв.

За звання найкращих шахістів у Львові з 5 по 13 червня у віковій категорії до 12 років змагалися загалом 91 юнак та 31 дівчина.

Майже половина нагород у класичній грі серед дівчат дісталися городоцьким спортсменкам!

Соломія Світенко, під керівництвом тренера Володимира Грабінського, здобула золоту медаль, продемонструвавши феноменальну результативність – 8 з 9 можливих очок.

Анастасія Телюк, тренується під наставництвом Володимира Мелешка (Городоцька ДЮСШ), завоювала бронзову нагороду, набравши 6 очок.

Варто зазначити й тріумф Юліани Ковалишин, вихованки ДЮСШ, яка з таким же результатом (6 очок) посіла 4 місце.

Блискавичні перемоги: городоцькі шахістки не збавили темпу і в бліц-турнірі:

Олеся Зворська (Городоцька ДЮСШ, тренер В. Мелешко) здобула третє місце, набравши 8 очок.

Анастасія Телюк (Городоцька ДЮСШ, тренер В. Мелешко) – 4 місце з 8 очками.

Рапід підкорився Анастасії Телюк: юна шахістка підтвердила свою майстерність, здобувши друге місце в цій дисципліні.

Пишаємося юними чемпіонками!

Цей тріумф – не просто перемога, це свідчення самовідданої праці, таланту та незламного духу.

Соломія Світенко, окрім титулу чемпіонки України, може пишатися такими досягненнями:

Чемпіонка України з класичної гри до 8 та 10 років,

Чемпіонка України зі швидких шахів до 10 років,

Чемпіонка Європи зі швидких шахів G-10 2022 та 2023 років,

Срібна призерка Європи з блискавичних G-10.

Олеся Зворська:

Чемпіонка України до 10 років (класика) 2023 року.

Анастасія Телюк:

Чемпіонка України до 8 років (класика),

Срібна призерка чемпіонату України (бліц) 2023 року.

Важливо: Соломія Світенко вже у серпні представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи в Празі.

Без сумніву, городоцькі шахістки надихають своїми здобутками не лише рідне місто, а й всю Україну! Їхня перемога – це результат наполегливої праці, мудрої наставництва та щирої підтримки з боку тренерів, рідних та громади.

Бажаємо юним чемпіонкам подальших успіхів, нових рекордів та яскравих перемог на світовій шаховій арені!