k2FtbBdWr1

У межах конкурсу «Топ-10 народних домів» для Народного дому Винник закупили акустичну систему та цифрове піаніно

Ще у травні цього року на засіданні конкурсної комісії визначили переможців конкурсу«Топ-10 народних домів» Львівщини, який щороку проводить департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Народний дім міста Винники  цьогоріч увійшов у десятку найкращих  народних домів області і першим використав отриманий фінансовий ресурс у розмірі 60 тис грн. За отримані кошти в Народний дім закупили цифрове фортепіано, акустичну систему, 2 монітори для гурткової роботи.

Нову апаратуру вперше задіяли 13 серпня у святковому концерті “Медовий спас завітав до нас”.  Привітала винниківчан з перемогою у конкурсі директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк:

«Завітавши до вашого Народного дому, я ще раз впевнилася, що ми з членами  комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради зробили правильний вибір, визначивши ваш Народний дім, як один із найкращих в області. У вас дуже гарно і затишно, а ваші колективи вражають талантом і вміннями. Із 1382 Народних домів , які є на Львівщині, з вашого точно треба брати приклад усім іншим. Успіхів вам!», – зазначила Ірина Гаврилюк.