У Новояричівську громаду передали машину швидкої допомоги

Автомобіль надала компанія Polski Komitet Narodowy EPAL (Республіка Польща) у співпраці із підприємцем Олегом Дунцем.

Відтак, автотранспорт привезли медикам громади, аби вони мали змогу якнайшвидше реагувати на виклики та надавати допомогу мешканцям.
«У Новояричівській ТГ мешкають майже 20 тисяч людей. Від початку війни у громаді поселилися понад 2 тисячі осіб, які виїхали із зон бойових дій. Відповідно, місцеві медики постійно мають потребу у зручному та обладнаному медтранспорті. Вдячні нашим міжнародним партнерам, які допомагають покращувати якість медичних послуг у громадах нашого району», – зазначила начальниця Львівської РВА Христина Замула.
Довідка:
EPAL – європейська асоціація виробників піддонів, яка має представництва у різних країнах. Є однією із компаній, які підтримують Україну під час війни із російським агресором.