k2FtbBdWr1

У Новояворівську до кінця року відкриють ЦНАП

11 громад Львівщини вже отримали частину коштів з державної субвенції для реалізації державної програми розвитку мережі ЦНАПів – 7,1 млн.

Одним із таких проєктів є «Капітальний ремонт приміщень для облаштування ЦНАП в місті Новояворівськ». Загальна вартість становить – 2,2 млн грн, з них:

– державна субвенція – 1,5 млн грн
– кошти місцевого бюджету – 0,7 млн грн

Проєкт передбачає створення сучасного Центру Дії – це означає, що у майбутньому Новояворівському ЦНАПі буде:

– електронна система керування чергою;
– окремі місця для проведення консультацій з підтримки підприємництва;
– широкий спектр послуг (в тому числі можливість отримання паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів);
– місця для самообслуговування;
– дитяча та коворкінг-зони;
– доступ для маломобільних груп населення.

ЦНАП облаштовують у приміщенні палацу культури «Кристал», що знаходиться у центральній частині міста. Ремонтні роботи планують завершити вже до кінця цього року. Наразі об’єкт готовий на 60 %.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін, громада отримає не лише місце для отримання послуг, але й простір для спілкування та коворкінгу.

«Створення ЦНАПу та надання якісних адміністративних послуг у новоствореній Новояворівській громаді є найбільш актуальною потребою на даний момент, адже територіальна громада об’єднала 22 населених пункти, у тому числі селище міського типу Шкло (понад 6 тис. населення) та місто Новояворівськ (понад 31 тис. населення). Кожен з цих населених пунктів та їх жителі мають свої потреби та проблеми і заслуговують отримати доступ до якісного сервісу  у комфортних умовах», –  зазначив Олександр Кулепін.

Загалом субвенція складає 22,9 млн грн, яку розподіляють між 13-ма громадами Львівщини, зокрема: Дрогобицька, Новояворівська, Гніздичівська, Новороздільська, Стрийська, Ходорівська, Глинянська, Бориславська, Городоцька, Самбірська, Оброшинська, Моршинська та Боринська громади.