У Підберізцях майстрині дарують тепло та оберігають вишивкою

У селі Підберізці Львівського району місцеві майстрині, об’єднані Іриною Вишинською, з любов’ю та щирими побажаннями створюють вишиті льолі. Ці вишукані та символічні обереги вже двічі дарували новонародженим малюкам, чиї батьки захищають Україну, та багатодітним сім’ям у пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

Натхненні традиціями та прагненням дарувати тепло й затишок, майстрині готують вже третю партію льоль. Їх планують передати на День вишиванки, адже вишиванка – це не лише одяг, а й символ української культури та єднання.

Ірина Вишинська, ініціаторка цього проєкту, не лише талановита вишивальниця, але й активна жителька села, медик та дослідниця історії рідного краю. Її щира зацікавленість у збереженні традицій та прагнення дарувати людям радість та оберігати їх спонукають до створення таких чудових вишитих льоль.

Ці вишукані обереги – це не просто подарунок, а й символ єднання, підтримки та віри у краще майбутнє.

Підберізцівська сільська територіальна громада