В Підберізцівській громаді завершують реконструкцію початкової школи із дитсадком

У селі Чорнушовичі Підберізцівської громади завершують реконструкцію початкової школи із дитсадком. Про це повідомила начальниця Львівської РВА Христина Замула.

За її словами, загальна вартість робіт на обʼєкті – майже 25 млн гривень. Реконструкцію фінансують із обласного та місцевого бюджетів.

“За ці кошти у навчальному закладі замінили покрівлю, зробили утеплення задля енергозбереження, здійснили фасадні роботи. Наразі завершують облаштування майданчиків, окремого укриття, твердого вуличного покриття, освітлення та внутрішні роботи з урахуванням інклюзивних норм. Реконструкцію школи розпочали минулоріч – і до кінця цього року планують завершити, створивши так сучасні умови для навчання понад сотні дітей громади”, – зазначила Христина Замула.