k2FtbBdWr1

У Соснівці проведуть благодійний етно-фестиваль «Брама часу»

Вже цієї неділі, 26 вересня, у Соснівському парку відбудеться етно-фестиваль «Брама часу». Організатори заходу – Народний дім м. Соснівки, УГКЦ Верховних Апостолів Петра і Павла м. Соснівка та місцева громада.

Проєкт відбувається за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА в межах реалізації проєктів-переможців обласного конкурсу «АктивуйСя».

Етно-фестиваль «Брама часу» об’єднає людей різних поколінь та сфер діяльності заради прекрасного –  безцінних усмішок дітей та щастя їх родин. Розповідають організатори.

Це буде чудова нагода через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю, цілою родиною, до розвитку талановитих дітлахів.

«Маю велику надію, що етно-фестиваль «Брама часу» стане для нас початком майбутньої традиції та родзинкою нашого містечка. Ми прагнемо його реалізовувати кожного року, тут ми зможемо зустрічатись, знайомитись, обмінюватись досвідом та сприяти розвитку наших дітей в українських традиціях. Бо діти – це наше майбутнє!», – розповіла організатор заходу Міра Дзюбінська.

У програмі «Брама часу» показ дефіле, авторські майстер-класи, перегляд фільму. Родзинкою фестивалю стануть виступи талановитих соснівчан та популярних виконавців української пісні. А ще шоуруми, фотозони та українські смаколики.

Вхід вільний, дійство розпочнеться о 14:00 год та триватиме до вечора.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах https://www.instagram.com/brama_.chasy/, https://www.facebook.com/brama.chasy або написавши на нашу пошту: brama.chasy@gmail.com.