У трьох громадах Львівського району облаштують спортивні майданчики

Городоцька, Пустомтівська та Новояричівська громади отримають співфінансування на облаштування спортивних майданчиків.

Фінансову підтримку нададуть у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Ігрові майданчики з’являться у Городоцькій та Пустомитівській громадах.

Вони будуть адаптовані для кількох ігрових видів спорту: мініфутбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон та теніс.

Тим часом ігрові майданчики з синтетичним трав’яним покриттям облаштують у Новояричівській громаді.

Також створять простір адаптивної рухової діяльності, фізичної та ментальної реабілітації і замінено поліуретанове покриття у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази міністерства оборони. Простір зможуть відвідувати пацієнти і відвідувачі Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи.

Нагадаємо, Комплексна програма фізичної культури та спорту Львівщини затверджена на 2021-2025 роки.

Дописи зі стрічки новин