У Трускавці правоохоронці перевірили понад 90 порушників комендантської години

У Трускавці продовжують проводити щоденне патрулювання вулиць з дотримання комендантської години. За останні два тижні перевірили 92 порушників, які у заборонений час перебували на вулиці та у публічних місцях.

З цієї кількості 12 осіб перебували у стані алкогольного сп’яніння, серед них, як тимчасово переміщені особи, так і жителі Трускавця. Чотирьох водіїв доставили у відділ поліції з підозрою на алкогольне або наркотичне сп’яніння.

Сімом особам призовного віку, службовці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат), які входять до складу патрулів, вручили військові повістки. Відтак незабаром вони поповнять лави Збройних сил України.

Серед порушників комендантської години зафіксували також неповнолітніх осіб віком від 14 до 18 років.

Нагадаємо, на час дії воєнного стану на території Львівської області впроваджено комендантську годину. На вулиці та у публічних місцях заборонено перебувати з 23:00 год до 05:00 год. Також у водіїв, які перебувають за кермом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, вилучають автівки на потреби армії.

Фото: умовне