k2FtbBdWr1

У Великих Мостах стартував вишкіл для молоді «Джура – Прикордонник»

13 вересня на Львівщині  стартував Всеукраїнський вишкіл «Джура – Прикордонник». Участь у заході вберуть 330 молодих людей з всієї України.  Вишкіл триватиме п’ять днів у Великих Мостах.

Учасниками вишколу «Джура-Прикордонник» 2021 року є команди (рої) гри «Сокіл (Джура)» від прикордонних міст, районів, громад, або таких, що знаходяться на лінії розмежування з окупованими територіями України, а також команди від клубів «Юні друзі прикордонників». Учасники вишколу ознайомляться з роботою прикордонників (огляд транспортних засобів, перевірка документів, робота прикордонного патруля тощо), дізнаються про правила стрільби зі стрілецької зброї, надання домедичної допомоги та ін.

Рої (команди) складаються з учнів віком від 14 до 17 років. Склад рою – 10 осіб: 8 учнів, з яких не менше 3 дівчат та 2 керівники.

Вишкіл проходитиме на 4 локаціях:

  • Кінологічний навчальний центр;
  • військове стрільбище Кінологічного навчального центру;
  • відділ прикордонної служби «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону;
  • відділення інспекторів прикордонної служби «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону.

Також на учасників вишколу чекатиме розважально-пізнавальна програма з виїздом у місто Жовква, різноманітні конкурси, змагання тощо.

Організаторами «Джури-Прикордонника» є Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація, а також громадські організації національно-патріотичного спрямування.

Нагадаємо, що вишкіл має на меті виховання справжніх патріотів України, фізичне, моральне загартування та підготовку молоді до захисту Батьківщини, а також популяризацію прикордонної служби. Завершиться захід 17 вересня.