У вкрай непростий час для країни важливо підтримати аграрний сектор

Адже аграрії забезпечують продовольчу безпеку країни, населення роботою та сплачують податки.

Через реалізацію «Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки» у 2022 році підтримку отримали низка фермерських господарств Львівського району, зокрема:

– 21 сільськогосподарське підприємство отримало дотацію за утримання поголів’я корів у розмірі 1614,0 тис. грн;

– 6 підприємств отримало компенсацію відсотків за залученим кредитом на суму 730 тис. грн;

– 8 підприємствам відшкодовано вартість сертифікованого насіння;

– 2 підприємства отримали грант в рамках програми «Свій сад» для розвитку ягідництва на суму 16,1 млн грн.

Також завдяки Державному аграрному реєстру чимала кількість сільськогосподарських товаровиробників району отримали безповоротної допомоги на 1 га сільськогосподарських угідь – 3100 грн та на утримання ВРХ – 5 300 грн на 1 корову.

Слід відзначити, що в бюджеті області на 2023 рік передбачено 34,2 млн грн. на підтримку сільського господарства.

Крім цього, Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» для Міністерства аграрної політики та продовольства України на програми підтримки передбачено 281 млн грн. Також аграрії зможуть скористатися фінансовою підтримкою в рамках програми єРобота.