У закладах освіти Кам’янка-Бузької громади стартував перший шкільний етап учнівських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг.

Метою змагань є залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризація видів спорту, виявлення найсильніших учасників та формування команд для наступного ІІ етапу (територіальний), який розпочнеться 5 березня 2024 року!

Проєкт «Пліч-о-пліч» – це здоровий спосіб життя, психологічне розвантаження, єдність та згуртованість.