У Золочеві фінансисти територіальних громад обмінялися практичним досвідом з організації бюджетного процесу

«Зустріч видалася конструктивною, разом з фінансистами Золочівської, Буської, Бродівської, Красненської, Поморянської, Підкамінської та Заболотцівської територіальних громад ми визначили основні вектори майбутньої співпраці», – розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Своїм практичним досвідом з організації бюджетного процесу, формування прогнозу місцевого бюджету на 2022-2024 роки, збільшенням власних надходжень бюджетних установ, щодо обслуговування коштів бюджету розвитку в установах банків, а також про важливість контрольно-економічної роботи фінансового органу поділились начальник фінансового управління Золочівської міської ради – Галина Мудра та начальник фінансового управління Буської міської ради – Михайло Постолюк.

Т.в.о. начальника фінансового управління Золочівської райдержадміністрації Марія Вовнянко доповіла учасникам про виконання бюджетів територіальних громад району за перше півріччя поточного року.

У зустрічі взяли участь директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, голова Золочівської райдержадміністрації  Василь Маркевич та голова Золочівської міської територіальної громади  Ігор Гриньків.