Убезпечте свої дані про майно від підробки -реєструйте нерухомість за кілька кліків у Дії

Державна реєстрація прав на нерухоме майно тепер доступна у Львівській області, Тернополі, Харкові та Чугуєвському районі Харківської області.

Згодом перелік міст та областей збільшиться.

Тут можна здійснити державну реєстрацію права власності на об’єкт нерухомого майна, що виникло, та зареєстроване в установленому законом порядку до 1 січня 2013 року, до запровадження Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у 2013 році.

Скористатися вказаною послугою ви можете лише тоді, якщо ви є одним із власників нерухомого майна, щодо якого заява.

Якщо ви створюєте заяву в електронній формі, витяг у паперовій формі не видають.

Після внесення відомостей в електронний реєстр, дані про нерухомість точно нікуди не пропадуть, і їх не зможуть підробити шахраї.

Реєстрація підтверджує, що саме ви – законний власник майна. Тому ніхто не зможе привласнити вашу нерухомість.

Також важливо, що тепер вам не доведеться збирати чимало довідок. Наприклад, раніше треба було тричі відвудувати держоргани, щоб отримати послугу.

Тепер – просто подасте заяву онлайн.

Послугу реалізували Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP Фонду Східна Європа, яку фінансує уряд Швейцарії.