Указом Президента України від 29 січня 2024 року Nº35 мешканця села Велике Колодно Жовтанецької громади, солдата Володимира Звіра, нагороджено державною нагородою орденом «За мужність III-го ступеня» посмертно

Указом Президента України від 29 січня 2024 року Nº35 – за мужність, відвагу, самовіддані дії проявлені під час виконання службово-бойових завдань із забезпечення захисту інтересів України на її державному кордоні – мешканця села Велике Колодно Жовтанецької громади, солдата Володимира Звіра, нагороджено державною нагородою орденом «За мужність III-го ступеня» посмертно.

3 травня 2022 року Володимир був призваний на військову службу за мобілізацією. Виконував бойові завдання в складі прикордонної комендатури швидкого реагування 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого. Бойове хрещення прийняв в боях на Донецьком напрямку. 25 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в складі 79 ОДШбр потрапив під мінометний обстріл в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. Від отриманих поранень несумісних із життям загинув.

3 травня начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Валерій Вавринюк вручив орден сімʼї загиблого воїна.

Жовтанецька територіальна громада

Фото: Жовтанецька територіальна громада