Українська завжди на часі і ми не маємо права користуватись мовою агресора

На Львівщині продовжують інспектувати заклади обслуговування на дотримання мораторію щодо публічного використання російськомовного культурного продукту.

Сьогодні представники Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА спільно з Міжвідомчою робочою групою провели робочу зустріч із представниками Жовківська міська рада та Львівська районна державна адміністрація щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівщини.

В межах зустрічі у місті Жовква провели інспекцію закладів, де наголосили працівникам та відвідувачам про заборону використання російськомовного культурного продукту.

Також роздали листівки та наліпки із нагадуванням про дію мораторію та закликом не використовувати мову агресора.

У проінспектованих закладах запевнили, що мова окупанта у них не звучить та погодились розмістити інформаційні наліпки про дію мораторію на території Львівщини.

Переможемо на усіх фронтах!