k2FtbBdWr1

«Увага всім»: інформуємо про телерадіокомпанії, які передають повідомлення цивільного захисту в області

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням для передачі повідомлень телерадіомовних організацій.  

Інформування здійснює також департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації. Детальніше у телеграмі «Оповіщення ЦЗ» або за телефоном 0800-600-491.

Вислухавши повідомлення, необхідно:

  1. діяти без паніки та метушні відповідно до отриманих вказівок та рекомендацій;
  2. переконатися, що повідомлення почули або побачили люди, які мешкають чи працюють поруч, особливо якщо це літні люди або люди із вадами зору та слуху, надати їм необхідну допомогу.

 

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, слід негайно увімкнути приймачі дротового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі на хвилю радіо «Львів:UA» в ФМ-діапазоні 103,3 МГц, а телеприймачі перемкнути на телеканали «Львів:UA» або телеканал «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» та прослухати подальше повідомлення.

Повідомлення передаються упродовж 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”. Візуальна інформація, що передається каналами телебачення супроводжується субтитруванням.

Частоти на яких передаються повідомлення цивільного захисту області: