В області продовжують виплачувати компенсації на придбання житла окремим категоріям громадян

Департамент фінансів Львівської ОДА продовжує виплачувати компенсації на придбання житла окремим категоріям громадян. Впродовж тижня на цю мету з обласного бюджету скерували субвенції місцевим бюджетам у сумі 13,5 млн гривень.

Зокрема, в межах виконання Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців  АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки в частині придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування з обласного бюджету скерована субвенція Жовківській територіальній громаді в сумі 400 тисяч гривень.

Також на придбання житла для згаданої категорії громадян спрямована субвенція з державного бюджету Львівській територіальній громаді в сумі 6,6 млн грн. За ці кошти придбають житло для 4 осіб у Львівській територіальній громаді та 1 особи в Жовківській громаді.

Львівській територіальній громаді спрямували 6,5 млн грн субвенції з державного бюджету на  виплати грошової компенсації для отримання жилих приміщень для внутрішньо переміщених осіб, які брали безпосередню участь в АТО. За ці кошти буде придбано житло для 3 осіб.

Нагадуємо, що у 2021 році в обласному бюджеті на реалізацію обласної  програми в рамках придбання житла передбачили 10 млн грн. Крім цього, для згаданих категорій громадян, а також для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в бойових діях на територіях інших держав і осіб з інвалідністю, які її отримали під час Революції Гідності для придбання житла передбачені субвенції з державного бюджету в сумі 33,9 млн грн, що дасть можливість забезпечити житлом близько 20 осіб.