В області затвердили Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів

Розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації від 07.04.2022 №17/0/5-22ВА затвердили Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області на загальну суму з обласного бюджету 50 млн гривень. Її розробником є департамент економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

«За офіційними даними на Львівщині з початку воєнних дій поселили понад 301 тисячі вимушених переселенців, з яких станом на 11 квітня фактично проживають понад 246,3 тисячі осіб. Тому одним із головних завдань Львівської обласної військової адміністрації в умовах воєнного стану є створення належних умов для прийняття та комфортного перебування внутрішньо переміщених осіб та працівників релокованих з інших областей підприємств. Програму розробили виходячи саме з цих завдань», – зазначив перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

Програма орієнтована на:

– впровадження проєктів стратегічного значення;
– відновлення та модернізацію об’єктів, що використовуються або можуть бути використані для розміщення внутрішньо переміщених осіб та працівників підприємств, переміщених з інших областей на територію Львівської області;
– будівництво житла для цих категорій людей.

У межах Програми вже затвердили перший перелік об’єктів із 13 гуртожитків закладів професійно-технічної та вищої освіти, які при мінімальних капіталовкладеннях потенційно можуть використовуватись для довготривалого проживання ВПО (на загальну суму з обласного бюджету 47 млн грн).

Окрім того, на реалізацію стратегічного для області проєкту «Відновлення європейської колії на відрізку Держкордон (Гребенне) – Рава-Руська» затвердили 3 млн грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Ознайомитись з текстовою частиною Програми та переліком об’єктів можна за посиланням.