В одній з громад Львівського району облаштували притулок для людей, які постраждали від домашнього насильства

У Львівському районі облаштували притулок для людей, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства, – про це повідомила начальниця Львівської РВА Христина Замула.

“Понад рік ми працювали над одним із найважливіших соціальних проєктів і для Львівського району, і для Львівщини – облаштування притулку для людей, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Разом із благодійниками, зокрема – американською письменницею, філантропкою, телеведучою Мітці Пердью та благодійними фондами «Сієнтія Юкрейн» та Silen Bridge вдалося відремонтувати приміщення для притулку”, – розповіла Христина Замула..

Вона додала, що на базі відреконструйованої одноповерхової будівлі в одній із громад нашого району одночасно зможуть перебувати до 22 осіб. Там облаштовані сім невеликих кімнатах із санвузлами та усім необхідним для тимчасового цілодобового комфортного перебування.

“Також фахівці надаватимуть людям, які опинилися у таких складних життєвих ситуаціях, комплексну допомогу (психологічні, соціально-побутові, соціально-медичні, юридичні та інших послуги), відповідно до їхніх потреб. Вартість реконструкції та облаштування притулку – понад 8 млн гривень”, – зазначила очільниця Львівського району..